streamers.cz

Profily právě vylepšujeme Děkujeme za pochopení.

schwartz_01

Zobrazit kanál

Zdar borci hraju převážně War Thunder ale hraju ještě PUBG,Valorant,CS2,Lolko,R6. Takže když někdo něco bude chtít zahrát tak klidně.

Trend Score

Umístění profilu

Každý účet platformy se hodnotí samostatně. Twitch a Kick se nesčítají, ale používají stejné měřítko a společné celkové pořadí způsobilých CZ/SK účtů.

ObdobíCelkově CZ/SKPercentilTwitchTrend ScoreZměna celkověUzavřeno
14 dní #3 094 z 4 854 36,3 % lepší umístění než 36,3 % způsobilých CZ/SK účtů #1 686 z 2 933 35,08 dříve 37,44 · −2,36 ↓ 271 oproti 2. 11. 2026 3. 11. 2026
30 dní #2 687 z 5 587 51,9 % lepší umístění než 51,9 % způsobilých CZ/SK účtů #1 480 z 3 386 43,60 dříve 43,06 · +0,54 ↑ 63 oproti 2. 11. 2026 3. 11. 2026
90 dní #4 213 z 7 033 40,1 % lepší umístění než 40,1 % způsobilých CZ/SK účtů #2 245 z 4 242 37,43 dříve 36,61 · +0,82 ↑ 116 oproti 27. 10. 2026 29. 10. 2026
Celkem #5 534 z 8 437 34,4 % lepší umístění než 34,4 % způsobilých CZ/SK účtů #3 143 z 5 360 33,80 dříve 33,32 · +0,48 ↑ 56 oproti 2. 11. 2026 3. 11. 2026

Pořadí a změna pocházejí pouze z dokončených publikovaných vydání stejného období. Právě probíhající den se do nich nepromítá.

Widget pro OBS Trend Score a umístění přímo ve streamu

Adresu vložte v OBS jako Browser Source. Výchozí widget používá 30 dní a automaticky se obnovuje. Zobrazuje tento samostatný Twitch účet ve společném Twitch + Kick CZ/SK pořadí; propojené účty se nikdy nesčítají.

Otevřít widget

https://streamers.cz/twitch/schwartz_01/widget/rank?period=30d

Podporovaná období v adrese: 7d, 14d, 30d, 90d a lifetime.

Jak výsledek číst

Trend Score je číslo od 0 do 100 vůči společné referenční populaci. Není to součet sledujících ani Twitch a Kick účtů jednoho tvůrce. Jistota podkladu vyjadřuje množství a pokrytí skutečně zachycených dat, nikoli kvalitu streamera.

14 dní 35,08 bodu · jistota 39 %
Jistota dat 39 % 39 %
Průměrné publikum
51,39 váha 40 %
Doba sledování
33,11 váha 30 %
Vývoj proti předchozímu období
49,68 váha 10 %
Robustní maximum diváků
50,00 váha 10 %
Stabilita sledovanosti
71,36 váha 10 %

Dostupná historie vydání

2. 11. 2026: 37,44 bodu 3. 11. 2026: 35,08 bodu
Jsou zobrazeny jen skutečně dostupné publikované body; starší průběh se nedopočítává zpětně.
  1. 37,44 bodu · celkově #2 823
  2. 35,08 bodu · celkově #3 094
30 dní 43,60 bodu · jistota 90 %
Jistota dat 90 % 90 %
Průměrné publikum
49,12 váha 40 %
Doba sledování
42,62 váha 30 %
Vývoj proti předchozímu období
50,00 váha 10 %
Robustní maximum diváků
50,00 váha 10 %
Stabilita sledovanosti
58,06 váha 10 %

Dostupná historie vydání

2. 11. 2026: 43,06 bodu 3. 11. 2026: 43,60 bodu
Jsou zobrazeny jen skutečně dostupné publikované body; starší průběh se nedopočítává zpětně.
  1. 43,06 bodu · celkově #2 750
  2. 43,60 bodu · celkově #2 687
90 dní 37,43 bodu · jistota 90 %
Jistota dat 90 % 90 %
Průměrné publikum
45,18 váha 40 %
Doba sledování
41,11 váha 30 %
Vývoj proti předchozímu období
50,00 váha 10 %
Robustní maximum diváků
47,14 váha 10 %
Stabilita sledovanosti
47,52 váha 10 %

Dostupná historie vydání

27. 10. 2026: 36,61 bodu 29. 10. 2026: 37,43 bodu
Jsou zobrazeny jen skutečně dostupné publikované body; starší průběh se nedopočítává zpětně.
  1. 36,61 bodu · celkově #4 329
  2. 37,43 bodu · celkově #4 213
Celkem 33,80 bodu · jistota 82 %
Jistota dat 82 % 82 %
Průměrné publikum
45,37 váha 40 %
Doba sledování
33,50 váha 25 %
Vývoj proti předchozímu období
50,00 v tomto období bez váhy
Robustní maximum diváků
46,76 váha 15 %
Stabilita sledovanosti
47,52 váha 20 %

Dostupná historie vydání

2. 11. 2026: 33,32 bodu 3. 11. 2026: 33,80 bodu
Jsou zobrazeny jen skutečně dostupné publikované body; starší průběh se nedopočítává zpětně.
  1. 33,32 bodu · celkově #5 590
  2. 33,80 bodu · celkově #5 534