Profily právě vylepšujeme Děkujeme za pochopení.
seasonedgrandpacz
Fighting Games streamer from Czech , Member of the OOC team making sure every tournament runs smoothly.
Poslední vysílání
Poslední vysílání
Trend Score
Umístění profilu
Každý účet platformy se hodnotí samostatně. Twitch a Kick se nesčítají, ale používají stejné měřítko a společné celkové pořadí způsobilých CZ/SK účtů.
| Období | Celkově CZ/SK | Percentil | Twitch | Trend Score | Změna celkově | Uzavřeno |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 dní | #1 714 z 4 256 | 59,7 % lepší umístění než 59,7 % způsobilých CZ/SK účtů | #932 z 2 546 | 44,55 dříve 44,16 · +0,39 | ↑ 31 oproti 30. 10. 2026 | 31. 10. 2026 |
| 14 dní | #1 924 z 4 742 | 59,4 % lepší umístění než 59,4 % způsobilých CZ/SK účtů | #1 071 z 2 896 | 45,56 dříve 45,99 · −0,43 | ↓ 68 oproti 28. 10. 2026 | 29. 10. 2026 |
| 30 dní | #1 531 z 5 558 | 72,5 % lepší umístění než 72,5 % způsobilých CZ/SK účtů | #875 z 3 383 | 52,16 dříve 52,17 · −0,01 | ↓ 9 oproti 29. 10. 2026 | 30. 10. 2026 |
| 90 dní | #2 148 z 7 033 | 69,5 % lepší umístění než 69,5 % způsobilých CZ/SK účtů | #1 213 z 4 242 | 50,55 dříve 50,34 · +0,21 | ↑ 39 oproti 27. 10. 2026 | 29. 10. 2026 |
| Celkem | #3 730 z 8 370 | 55,4 % lepší umístění než 55,4 % způsobilých CZ/SK účtů | #2 142 z 5 317 | 43,34 dříve 42,81 · +0,53 | ↑ 53 oproti 31. 10. 2026 | 1. 11. 2026 |
Pořadí a změna pocházejí pouze z dokončených publikovaných vydání stejného období. Právě probíhající den se do nich nepromítá.
Widget pro OBS Trend Score a umístění přímo ve streamu
Adresu vložte v OBS jako Browser Source. Výchozí widget používá 30 dní a automaticky se obnovuje. Zobrazuje tento samostatný Twitch účet ve společném Twitch + Kick CZ/SK pořadí; propojené účty se nikdy nesčítají.
https://streamers.cz/twitch/seasonedgrandpacz/widget/rank?period=30d
Podporovaná období v adrese: 7d, 14d, 30d, 90d a lifetime.
Jak výsledek číst
Trend Score je číslo od 0 do 100 vůči společné referenční populaci. Není to součet sledujících ani Twitch a Kick účtů jednoho tvůrce. Jistota podkladu vyjadřuje množství a pokrytí skutečně zachycených dat, nikoli kvalitu streamera.
7 dní 44,55 bodu · jistota 68 %
- Průměrné publikum
- 58,66 váha 40 %
- Doba sledování
- 52,81 váha 30 %
- Vývoj proti předchozímu období
- 53,17 váha 10 %
- Robustní maximum diváků
- 57,85 váha 10 %
- Stabilita sledovanosti
- 60,30 váha 10 %
Dostupná historie vydání
- 44,16 bodu · celkově #1 745
- 44,55 bodu · celkově #1 714
14 dní 45,56 bodu · jistota 69 %
- Průměrné publikum
- 59,15 váha 40 %
- Doba sledování
- 51,57 váha 30 %
- Vývoj proti předchozímu období
- 52,20 váha 10 %
- Robustní maximum diváků
- 57,85 váha 10 %
- Stabilita sledovanosti
- 50,19 váha 10 %
Dostupná historie vydání
- 45,99 bodu · celkově #1 856
- 45,56 bodu · celkově #1 924
30 dní 52,16 bodu · jistota 90 %
- Průměrné publikum
- 57,90 váha 40 %
- Doba sledování
- 54,07 váha 30 %
- Vývoj proti předchozímu období
- 50,68 váha 10 %
- Robustní maximum diváků
- 57,56 váha 10 %
- Stabilita sledovanosti
- 53,98 váha 10 %
Dostupná historie vydání
- 52,17 bodu · celkově #1 522
- 52,16 bodu · celkově #1 531
90 dní 50,55 bodu · jistota 90 %
- Průměrné publikum
- 58,85 váha 40 %
- Doba sledování
- 53,54 váha 30 %
- Vývoj proti předchozímu období
- 50,00 váha 10 %
- Robustní maximum diváků
- 60,10 váha 10 %
- Stabilita sledovanosti
- 45,82 váha 10 %
Dostupná historie vydání
- 50,34 bodu · celkově #2 187
- 50,55 bodu · celkově #2 148
Celkem 43,34 bodu · jistota 82 %
- Průměrné publikum
- 59,04 váha 40 %
- Doba sledování
- 50,04 váha 25 %
- Vývoj proti předchozímu období
- 50,00 v tomto období bez váhy
- Robustní maximum diváků
- 59,98 váha 15 %
- Stabilita sledovanosti
- 46,41 váha 20 %
Dostupná historie vydání
- 42,81 bodu · celkově #3 783
- 43,34 bodu · celkově #3 730